1. KLG Sp. z o.o.
  2. Firma

Firma

Najlepsze cechy…

KLG  sp. z o.o. powstała w roku 2004 w Bydgoszczy w wyniku współpracy dwóch doskonale prosperujących przedsiębiorstw z branży przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Niemiecka firma Keune & Lauber GmbH z Bad Berleburg – renomowany przetwórca tworzyw sztucznych oraz polska firma GGS technologies sp. z o.o. z Bydgoszczy – znana w branży narzędziownia – producent form wtryskowych. Udane połączenie firm jest wynikiem długoletnich kontaktów partnerskich w dziedzinie przemysłu samochodowego oraz kooperacji na rzecz producentów branży motoryzacyjnej, medycyny, przemysłu elektrycznego i elektronicznego.

  • Motoryzacja

  • Elektryka i elektronika

  • AGD

  • Pozostałe

 

Dążenie do doskonałości

W sposób ciągły doskonalimy wyposażenie techniczne dla zaspokojenia wymagań Klienta. Naczelną zasadą firmy jest osiągniecie zadowolenia Klienta jako podstawy sukcesu biznesowego i istnienia firmy.  Posiadane obecnie narzędzia pozwalają na realizacje zaawansowanych technicznie wyrobów  i plasuje firmę w czołówce firm stosujących najbardziej zaawansowane techniki wytwarzania zgodnie ze światowymi tendencjami. Wszystkie działy firmy zlokalizowane są w jednym ciągu technologicznym co pozwala na optymalizację procesu wytwarzania.

Certyfikacja

Dzięki zlokalizowaniu działów firmy w jednym ciągu technologicznym, możemy pochwalić się zoptymalizowanym procesem wytwarzania. Udokumentowaniem tego było wdrożenie w sierpniu 2018 r. systemu zarządzania jakością IATF 16949:2016.

 

Dołącz do grona najlepszych.

 

Zobacz oferty pracy