Kontroler Jakości

umowa o pracę
Dodane 1 rok dni temu

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w Dziale Jakości – preferowane
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • podstawowa umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność obsługi komputera
  • dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność
  • chęć do nauki i doskonalenia.

Zadania:

  • inspekcyjna kontrola detali w trakcie produkcji realizowana zgodnie z planami kontroli
  • zwalnianie produkcji po przezbrojeniach maszyn
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej: raporty, zestawienia, karty pomiarowe
  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • współpraca z produkcją w sprawach jakościowych
  • szkolenia personelu produkcji w zakresie wymagań jakościowych.

Oferujemy:

  • podniesienie kompetencji zawodowych
  • pracę w nowoczesnej innowacyjnej organizacji
  • samodzielne stanowisko pracy
  • czas i szkolenie niezbędne do wdrożenia na stanowisko
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny,

Do poprawnego przebiegu rekrutacji, wymagamy dodania klauzuli do CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „KLG” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy wskazanych w załączonym/niniejszym Curriculum vitae w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzane w „KLG” Sp. z o.o. w przyszłości.

Skorzystaj z formularza by aplikować na stanowisko

* Pole oznaczone gwiazdką jest wymagane.

Cechy oferty pracy

StanowiskoKontroler Jakości
Tryb zmianowytak