1. KLG Sp. z o.o.
  2. Oferty pracy
  3. Obsługa wtryskarek
  4. Obsługa wtryskarek (pracownik produkcji)

Obsługa wtryskarek (pracownik produkcji)

umowa o pracę
Bydgoszcz
Dodane 2 lata dni temu

Oczekujemy:

  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Zadania:

  • nadzór jakościowy nad produkowanymi detalami
  • pakowanie wyrobów gotowych i półfabrykatów wg instrukcji pakowania
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • współpracę w zespole
  • prywatne ubezpieczenie medyczne

Oferujemy:

  • szkolenia stanowiskowe dot. wykonywanej pracy
  • ciągłą opiekę i wsparcie  ze strony bezpośredniej przełożonego brygadzisty (tki)
  • umowę o pracę  systemie czterobrygadowym
  • premie uznaniowe
  • dodatki do pracy w systemie czterobrygadowym
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość awansu dla najlepszych na stanowiska: brygadzista(tka) / kontroler Jakości

Do poprawnego przebiegu rekrutacji, wymagamy dodania klauzuli do CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „KLG” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy wskazanych w załączonym/niniejszym Curriculum vitae w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzane w „KLG” Sp. z o.o. w przyszłości.

Skorzystaj z formularza by aplikować na stanowisko

* Pole oznaczone gwiazdką jest wymagane.

Cechy oferty pracy

StanowiskoObsługa wtryskarek
Typ umowyo pracę
Tryb zmianowytak - 4 brygady