1. KLG Sp. z o.o.
  2. Oferty pracy
  3. Pomocnik ustawiacza
  4. Pomocnik ustawiacza (tworzywa sztuczne)

Pomocnik ustawiacza (tworzywa sztuczne)

umowa o pracę
Bydgoszcz
Dodane 2 lata dni temu

Oczekujemy:

  • umiejętność współpracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Zadania:

  • współpraca z ustawiaczami w celu realizacji planu produkcyjnego
  • przygotowywanie stanowiska pracy do uruchomienia produkcji
  • zarządzanie gospodarką materiałową od pobrania z magazynu do zwrotu na magazyn
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • szkolenia stanowiskowe dot. wykonywanej pracy
  • wsparcie  ze strony współpracowników i bezpośredniego  przełożonego.
  • umowę o pracę  systemie czterobrygadowym
  • współpracę w zespole
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • premie uznaniowe
  • dodatki do pracy w systemie czterobrygadowym
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość szkolenia na stanowisku ustawiacz wtryskarek !
  • możliwość awansu

Do poprawnego przebiegu rekrutacji, wymagamy dodania klauzuli do CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „KLG” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy wskazanych w załączonym/niniejszym Curriculum vitae w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzane w „KLG” Sp. z o.o. w przyszłości.

Skorzystaj z formularza by aplikować na stanowisko

* Pole oznaczone gwiazdką jest wymagane.

Cechy oferty pracy

StanowiskoPomocnik ustawiacza
Typ umowyo pracę
Tryb zmianowytak - 4 brygady