Ślusarz narzędziowy

umowa o pracę
Bydgoszcz
Dodane 1 rok dni temu

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy formach wtryskowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości obsługi komputera oraz oprogramowania MS Office – mile widziana
  • uprawnienia na suwnicę – mile widziane

Zadania:

  • czyszczenie i konserwacje form wtryskowych
  • przezbrajanie form wtryskowych
  • drobne naprawy
  • współpraca z kierownikiem narzędziowni w celu napraw, ulepszeń form produkcyjnych
  • współpraca z działem wtryskowni w celu utrzymania w ruchu form wtryskowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • dbałość o stan techniczny i sprawność wyposażenia działu ślusarni

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • współpracę w zespole
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • premie uznaniowe
  • prace na dwie zmiany od Pn – Pt
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • szkolenia stanowiskowe
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość awansu
  • możliwość pracy w profesjonalnej narzędziowni przy nowych formach

Do poprawnego przebiegu rekrutacji, wymagamy dodania klauzuli do CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „KLG” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy wskazanych w załączonym/niniejszym Curriculum vitae w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzane w „KLG” Sp. z o.o. w przyszłości.

Skorzystaj z formularza by aplikować na stanowisko

* Pole oznaczone gwiazdką jest wymagane.

Cechy oferty pracy

StanowiskoŚlusarz narzędziowy
Typ umowyo pracę
Tryb zmianowytak - 2 zmiany