1. KLG Sp. z o.o.
  2. Oferty pracy
  3. Ustawiacz wtryskarek
  4. Ustawiacz wtryskarek – (Arburg, Engel, Krauss, JSW)

Ustawiacz wtryskarek – (Arburg, Engel, Krauss, JSW)

umowa o pracę
Bydgoszcz
Dodane 2 lata dni temu

Oczekujemy:

  • Doświadczenia przy ustawianiu procesu wtrysku
  • Doświadczenia przy obsłudze/ ustawianiu form gorąco kanałowych, suwakowych z rdzeniami hydraulicznymi, dwukomponentowymi
  • Doświadczenia przy obsłudze wtryskarek Arburg, Engel, Krauss, JSW – mile widziane
  • Umiejętność ustawiania i obsługi zautomatyzowanego procesu wtrysku na robotach Arburg, Engel, Wittmann, Apex – mile widziana
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera  MS Office  – mile widziana
  • Uprawnienia na suwnicę  – mile widziane

Zadania:

  • Wstawianie, zbrojenie form wtryskowych na wtryskarce
  • Ustawianie procesu wtrysku
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Nadzór jakościowy nad produkowanymi detalami i procesami produkcyjnymi
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Dbałość o stan techniczny i sprawność wyposażenia działu wtryskowni.

Oferujemy:

  • umowę o pracę  systemie czterobrygadowym
  • współpracę w zespole
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • premie uznaniowe
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • szkolenia stanowiskowe
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość awansu i zmiany systemu pracy na dwuzmianówkę

Do poprawnego przebiegu rekrutacji, wymagamy dodania klauzuli do CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „KLG” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy wskazanych w załączonym/niniejszym Curriculum vitae w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzane w „KLG” Sp. z o.o. w przyszłości.

Skorzystaj z formularza by aplikować na stanowisko

* Pole oznaczone gwiazdką jest wymagane.

Cechy oferty pracy

StanowiskoUstawiacz wtryskarek
Typ umowyo pracę
Tryb zmianowytak - 4 brygady